Blendea – mix superpotravin pro ozdravení a detoxikaci organismu

V době kdy nás obklopuje čím dál více negativních vlivů z okolního prostředí, je účinná detoxikace nejlepším způsobem jak znovu nastartovat své tělo, zlepšit imunitu, zvýšit energii, odstranit problémy s nadváhou a zbavit se toxinů a volných radikálů které působí negativně na naše zdraví.
Jedním z produktů pro snadnou a rychlou detoxikaci je i Blendea, produkt sestavený z kombinace zelených superpotravin, které napomáhají očistě a detoxikaci těla. V této recenzi se seznámíme blíže s jeho účinky a dozvíme se něco o osobních zkušenostech lidí s tímto produktem.
banner-336x280-1477929983.jpg

Jaké jsou výhody Blendea Supergreens

Pokud se zajímáte blíže o detoxikaci, jistě jste slyšeli o zelených superpotravinách, které prospívají našemu zdraví, zlepšují imunitu a zbavují naše tělo toxinů, těžkých kovů a jiných nepříjemných a nebezpečných látek.
Blendea v sobě kombinuje čtyři z těchto zelených superpotravin. Mladý ječmen, Mladou pšenici, Spirulinu a Chlorellu. Tyto ingredience jsou známé svými detoxikačními účinky, obsahem vitamínů, minerálů a rostlinných aminokyselin, které prospívají lidskému zdraví. Jedná se o český výrobek z přírodních surovin v bio kvalitě, které se pěstují čisté přírodě Taiwanu a Nového Zélandu.

  • Zvýšení imunity – díky obsahu zelených superpotravin zvyšuje imunitu a chrání organismus před nemocemi.
  • Zbavuje tělo nebezpečných toxinů, těžkých kovů a volných radikálů. Díky obsahu chlorelly, spiruliny, mladého ječmenu a mladé pšenice působí jako efektivní nástroj detoxikace.
  • Zlepšení metabolismu a odstranění potíží trávicího traktu. Blendea svým složením napomáhá správné činnosti střev a obnovuje střevní mikroflóru. Napomáhá také rychlejšímu odbourávání tuků
  • Oproti jiným produktům vás Blendea překvapí svou chutí. Díky obsahu máty je chuť Blendey velice příjemná a zachutná i lidem kteří zelené potraviny běžně nekonzumují.

Jak se nejlépe Blendea užívá

Blendea Supergreens je zelený sypký prášek, který se dá jednoduše rozmíchat v jakékoli tekutině nebo jogurtu. Nám nejvíce chutnal rozmíchaný v čisté vodě, ale lze jej rozmíchat i v čemkoli jiném podle vaší chuti. Doporučené dávkování je je jedna až dvě čajové lžičky, zalít dvěma deci vody a dobře rozmíchat.
slevovy-kupon.png

Blendea Supergreens zkušenosti s detoxikací

Zeptali jsme se několika čtenářů, kteří mají zkušenosti s užíváním produktu Blendea Supergreens na jejich názor.

Prášek Blendea jsem začala užívat letos na jaře. Dříve jsem užívala spirulinu, mladý ječmen, chlorellu i mladou pšenici každé zvlášť, s dobrými výsledky užívání čtyřech přípravků byla ale složitější a také dražší. Na Blendea supergreens jsem četla hodně pozitivních recenzí, tak jsem se ho rozhodla vyzkouše. Nyní po asi necelém půlroce užívání, je vše mnohem jednodušší a také dost ušetřím. Produkt si dávám do smoothie. Skvělá je také jeho mátová chuť.
Petra L, Brno

Detoxikovat jsem začala kvůli zlepšení svého zdravotního stavu, chronické únavě a kvůli podpoře hubnutí. Po 4měsících užívání mohu konstatovat že energie se mi opravdu zvýšila, už v práci neusínám a celkově se zvýšil můj výkon. Cítím se mnohem více svěží a celkově zdravější, od té doby co užívám Blendeu jsem nebyla ani jednou nemocná.
Ilona K, Liberec

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *