New Start – omlazení a ozdravení organismu

Máte pocit že jste stále unavení a bez života? Není divu. V dnešním světě kdy na nás útočí ze všech stran stres a chemikálie jsou doslova všude okolo: V jídle, hygienických potřebách, oblečení, i ve vzduchu který dýcháme, je nutné občas zvolit restart a očistit svůj organismus od nebezpečných toxinů a volných radikálů, které poškozují naše zdraví a způsobují mnoho nemocí, a potíží od chronické únavy, bolestí hlavy, nespavosti, až po předčasné stárnutí.

Lidské tělo má naštěstí přirozenou schopnost odstraňovat škodlivé látky z organismu, ale tato schopnost přirozené detoxikace vždycky nefunguje tak, jak bychom chtěli. Obzvláště v případě že jste negativním vlivům prostředí vystaveni více než ostatní. Život ve městě, život plný stresu, sedavé zaměstnání s nedostatkem pohybu, to vše způsobuje že vaše tělo je zaplaveno přívalem nejrůznějších škodlivých látek. I když vaše játra, ledviny, lymfatický a trávicí systém společně pracují na efektivním odstranění všech nebezpečných toxinů z organismu, je nezbytné jim v jejich úsilí pomoci vhodným očištěním organismu. Detoxikace vám přinese nejen omlazení a ozdravení organismu, zlepšení fyzického a psychického zdraví, ale také pomůže od únavy a zvýší hladinu vaší energie.

New start – Nastartujte ozdravení a omlazení organismu

Co získáte pokud se rozhodnete pro nový začátek a ozdravení, detoxikaci a omlazení vašeho těla?

  • Odstranění toxinů z těla. Dlouhodobé vystavení znečištěnému životnímu prostředí, rakovinotvorným chemikáliím, smogu nebo nekvalitním potravinám negativně ovlivňuje váš zdravotní stav a imunitu a vede k častějším nemocem, zdravotním potížím a předčasnému stárnutí.
  • Snížení váhy. Znečištění organismu snižuje schopnost vašeho těla bojovat s tukem, což vede k tloustnut, cukrovce, vysokému krevnímu tlaku a problémům se srdcem. Ozdravení pomůže znovu nastartovat váš metabolismus a zlepšit spalování tuků.
  • Prevence chronických onemocnění. Znečištěné životní prostředí způsobuje náchylnost k mnoha druhům rakoviny, kardiovaskulárním a neurologickým onemocněním. Vaše játra a ledviny se sice snaží seč můžou aby vás ochránily před tímto nebezpečím, ale často bohužel podléhají přesile. Detoxikace podpoří vaše tělo v boji s toxiny a umožní mu ozdravit, regenerovat a celkově omladit váš organismus přirozenou cestou.
  • Zpomalení předčasného stárnutí a omlazení. Detoxikace odstraňuje z těla nebezpečné volné radikály, které jsou zodpovědné za předčasné stárnutí. Také zlepšuje příjem výživy a antioxidantů čímž přispívá k efektivnímu omlazení.
  • Zlepšení funkce imunitního systému. Oslabená imunita způsobuje náchylnost k nejrůznějším nemocem a infekcím. Ozdravení prostřednictvím detoxu zlepší a posílí imunitní systém a pomůže v boji proti nepříjemným virům a bacilům.
  • Zvýšení energie. Pokud zvolíte očistu organismu, získáte mnohem vyšší hladinu mentální, psychické a emocionální energie než dříve. Zlepší se také kvalita vašeho spánku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *